“A jak będzie ‘wódz’ po japońsku? O tym, jak pasja do języka może zmienić życie” – czerwcowe spotkanie z absolwentką Katedry Porównawczych Studiów Cywilizacji, mgr Wiktorią Krupską

Stowarzyszenie Bezkresy Kultury zaprasza do udziału w spotkaniu z Członkinią Założycielką Stowarzyszenia, absolwentką Katedry Porównawczych Studiów Uniwersytetu Jagiellońskiego, mgr Wiktorią Krupską, pt. “A jak będzie ‘wódz’ po japońsku? O tym, jak pasja do języka może zmienić życie”.

Spotkanie odbędzie się 25.06.2021 (piątek) o godz. 16:00 w formie zdalnej (MS Teams). Link do spotkania dostępny jest tutaj.
Zachęcamy także do dołączania do wydarzenia na portalu Facebook.

Podczas spotkania mgr Wiktoria Krupska opowie o swojej pasji do języka japońskiego, ale nie tylko – przede wszystkim będzie o tym, co ze sobą zrobić, kiedy człowieka roznosi pasja, a także o tym, jak odnaleźć się w rzeczywistości akademickiej i jak “sprzedać” swoją wiedzę i umiejętności poza uniwersytetem. Pani Wiktoria Krupska jest niezwykle inspirującym człowiekiem i może pochwalić się latami doświadczenia w nauczaniu języka japońskiego, a także z pewnością podzieli się z nami swoimi opowieściami o swojej aktywnej działalności w Kole Naukowym Porównawczych Studiów Cywilizacji.

Serdecznie zapraszamy – spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych.